Naprawa, serwis, renowacja okien Gdańsk

Serwis naprawa-okien 
Masz problem z oknem -
Dzwoń śmiało - miła obsługa 602-27-27-09

Co dokładnie oferujemy?


Zakres naszych usług obejmuje rozwiązania różnych problemów okien i drzwi z tworzyw sztucznych:


V naprawa i regulacja okien i skrzydeł drzwiowych


V wymiana różnych rodzajów szyb zespolonych


V montaż rolet materiałowych


V czyszczenie, smarowanie i naprawa okuć okiennych


V wymiana uszczelek w oknach PCV i drewnianych


V uszczelnianie okien i drzwi starszych i nowszych generacji


V ochrona przed smogiem dzięki szczelnym oknom


V naprawa i renowacja okien dachowych- połaciowych Velux, Fakro


V montaż nawiewników w wstawionych oknach


v naprawa okien i drzwi po włamaniach i aktach wandalizmu

Czy warto wymieniać okna drewniane na PCV lub aluminiowe ?
Jakie okna są lepsze, praktyczniejsze? Jedna decyzja podczas remontu mieszkania, lub budowy domu potrafi na całe lata określić charakter domu. Okna ze względu na różnorodność kształtów, konfiguracji skrzydeł, kolorów, szprosów tworzą atmosferę domowego zacisza. W zależności od upodobań domowników można mieć okna lazurowe, lub imitujące lazurowe, albo białe podkreślające nowoczesny charakter wystroju.

Zalety okien drewnianych

Okna drewniane wykonane są z najbardziej naturalnego materiału. Współczesne okna wykonane są także z drewna tak jak kiedyś, ale podstawowa różnica jest w okuciach i szybach. W zabytkowych oknach są dwie warstwy skrzydeł - trzeba otworzyć najpierw wewnętrzną, a następnie zewnętrzną co stanowi utrudnienie. Nowoczesne okna posiadają szereg funkcji sterowanych jedną klamką .Okna skrzynkowe starszego typu mają jednak większą poduszkę powietrzną, która polepsza parametry cieplne okna. Warunek jest jeden- aby parametry te były dobre szczeliny między skrzydłem,a fetryną muszą być uszczelnione. W bogatej ofercie naszych usług mamy uszczelnianie starszych okien. Wykonujemy rowek dookoła skrzydła, w który wciskamy uszczelkę silikonową. Uszczelka ta ma mocowanie w kształcie choinki i bez kleju trzyma się w drewnie. Uszczelkę można demontować i zakładać w razie ponownego malowania okien.

Naprawa okien Gdynia:


201207111296.jpg


Nowoczesne okna stanowią  modułowy element elewacji ,wyposażone są w szereg funkcji typu uchył, rozszczelnienie, zabezpieczenia antywłamaniowe, zabezpieczenie dolnych krawędzi listwą aluminiową przed warunkami atmosferycznymi. Jednak mamy ofertę dla osób ceniących zabytkowe okna. Możemy po renowacji wstawić w nie szyby zespolone- nawet dwukomorowe, albo p4 antywłamaniowe, na drewniane okapniki możemy założyć wykonane na wymiar profile aluminiowe.W swoich zleceniach wykonywaliśmy nawet przeróbki okien tradycyjnych na rozwierno-uchylne.

Niewielka przewodność cieplna struktury drewna przeciwdziała powstawaniu mostków termicznych - strata energii w zimie jest mniejsza.W kwestii oszczędności energii okna drewniane są niezastąpione.

Naprawa i serwis okien Gdańsk:

FILE0133.JPGOkno drewniane w czasie produkcji nie wymaga skomplikowanych  technik wielokomorowych, nie trzeba w nich umieszczać stalowych profili, aby je wzmocnić.
Materiał jakim jest drewno sam to zapewnia. Jest to ważne w trakcie użytkowania, gdyż okna drewniane nie osiadają tak szybko jak PCV.
Drewno w naturalny sposób zmniejsza kondensację wilgoci i zmniejszone jest ryzyko zagrzybienia. Uszkodzenia mechaniczne okien drewnianych mogą być łatwo

naprawione, a w metalowych,lub pcv zostaje wymiana całego skrzydła. Nie bez znaczenia jest też ekologiczna utylizacja okien drewnianych. Okna drewniane w przeciwieństwie do okien z tworzyw. W drewnianych oknach mamy pełną dowolność w kolorystyce. Możemy okna rustykalne przebarwić na inny kolor, pomalowaćfarbą kryjącą, natomiast w oknach pcv musimy zostać przy oryginalnej kolorystyce, gdyż są one barwione w masie


.
201207061269.jpgMimo naturalnego wyglądu i tworzenia przytulnej atmosfery w domu okna drewniane mają podstawową wadę- cenę, oraz konieczność okresowej konserwacji powierzchni. Oknami tymi można się cieszyć nawet kilkadziesiąt lat pod warunkiem dbania o okucia , zmianę uszczelek, woskowanie powierzchni zewnętrznych i prace renowacyjno- naprawcze i tu pole do popisu ma nasza firma


Wirtualny.Gdańsk

Oferujemy w Gdańsku, Gdyni i okolicach:
serwis okien
naprawę okien PCV
regulację okien
wymianę uszczelek
wymianę okuć okiennych
wymianę szyb zespolonych w oknach plastikowych i drewnianych
wymianę zawiasów
montaż nawiewników okiennych
montaż zatrzasków
wymianę klamek
renowację okien drewnianych
oklejanie okien
uszczelki do okien PCV - plastikowych
wymianę zasuwnicy okna
wymianę kasety zasywnicy Roto, Winkhaus, Maco, Romb
naprawę okien Rehau, Aluplast, Thermoplast, Veka, Schuco, Bruegmann, Deceunink,
KBE, Roplasto

Copyright Nazwa.pl

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0